Destek

MERHABA İNTERNET!

 

Destek sayfasına tıklayan iki çeşit insan vardır:

Birincisi: Asıl yapması gereken şeyi YPAN içinde boş boş gezerek ertelerken, sitenin en altında gördüğü Destek yazan linke gözü takılan ve bir tıklayıp bakmak isteyen meraklı kişi.

İkincisi: Siteye destek vermek istiyen kişi.

Bence ikisi de bu sayfada olmak için geçerli sebepler.

 

Eğer birinci sebepten dolayı buradaysan seni anlıyorum. Ama sana tavsiyem işini daha fazla erteleme. Site kaçmıyor. Yapman gereken şeyi en kısa zamanda bitir, ondan sonra siteye geri dön.

İkinci sebepten dolayı buradaysan öncelikle teşekkürler. Aşağıdaki açıklama senin için yazıldı:

 

Bu site gelir elde etmek amacıyla açılmadı. Hiç bir reklam yayınlamıyorum ve yayınlamayacağım. O yüzden yazıları okurken gözünün bir ucu reklamlara ya da gereksiz bilgilere kaçmayacak.

Eğer sitenin içeriği hoşuna gidiyorsa ve siteye destek vermek için bu sayfadaysan bunun 3 yolu var:

 

1- Paylaş ve takip et: Siteye verebileceğin en büyük destek yazıları paylaşıp çevreni YPAN topluluğundan haberdar etmek olur. Bunun için de:

a) Hoşuna giden yazıları sol taraftaki sabit kenar çubuğu seçenekleri ile tanıdıklarınla paylaşabilirsin.

b) Sağ taraftaki menüdeki butonlara tıklayarak sosyal medyada takip edebilirsin.

c)  E-posta listesine üye olabilirsin. Böylelikle ilk çıkan yazılardan senin haberin olur.

d) Çevrene YPAN’dan bahsedebilirsin.

 

2- PDF satıın al: Yazılarımı siteye gelmeden de okumak istersin diye daha organize ve daha süslü püslü birer PDF dosyası haline çevirdim. Her yazının sonunda ve Arşiv sayfasında istediğin yazının PDF’sini 3TL’ye indirebilirsin.

 

3- Bağış yap: Dediğim gibi YPAN gelir amaçlı kurulan bir site değil. Yapacağın bağışlar sitenin giderlerini karşılamak için kullanılır. Böylece gelecekte daha hızlı, kullanımı daha kolay olan ve göze daha hoş gelen bir site yapmama yardımcı olur. Bunun için aşağıdaki kutucuktaki Enter amount yazan yere bağış miktarını yazıp Bağış Yap tuşuna tıkla.

 

TRY